ספות עגולות

ליצירת קשר תמלאו טופס

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 077-8051281

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו אבולעפיה 15 ת"א

שעות פיולות:

שם דבר בתחום עיצוב הבית

"arena רהיטים" הינו שם דבר בתחום הריהוט ועיצוב הבית ובייצור ספות עגולות בהתאמה אישית תחת ידינו בחנות המפעל הממוקמת ברחוב אבולעפיה 15 בתל אביב נוצרות יוצאות ומשווקות פנינות אומנות בדמות רהיטים מעוצבים המשלבים יוקרה, יופי, איכות ונוחות.
ייצור הרהיטים שלנו כולל סלונים, חדרי שינה, מטבחים, ספות ועוד לרבות ספות עגולות, ספות פינתיות, ספות עור, מערכות ישיבה וספות בהתאמה אישית.

רהיטים יפיפיים המשווקים לגלריות יוקרה:

את הרהיטים היפהפיים שלנו אנחנו מייצרים כאן בחנות המפעל שברחוב אבולעפיה 15 בתל אביב הכוללת אף חלל תצוגה מרהיב של הרהיטים השונים. מכאן אנחנו משווקים את הרהיטים ואת הספות העגולות לחנויות העיצוב השונות, לגלריות היוקרה ולאולמות הבוטיק לריהוט פנים.
הגעה ישירה אלינו וקניה מחנות המפעל של "arena רהיטים" חוסכת לכם הלקוחות את כיתות הרגליים בין הגלריות ואולמות התצוגה והחנויות השונות ובעיקר חוסכת לכם את פערי התיווך. קניה מחנות המפעל היא תמיד משתלמת בהרבה לא כל שכן שאנו מייצרים את הדגמים האיכותיים והיוקרתיים ביותר של ספות עגולות לכל הרשתות וחנויות העיצוב.

מיטב הדגמים ומותגי איכות:
ב"arena רהיטים" אנחנו מייצרים את מיטב דגמי הריהוט לכל חללי הבית. אנחנו מייצרים מותגי איכות לחדרי שינה, למטבחים, לסלונים, אנחנו מייצרים ומעצבים מערכות ישיבה לרבות ספות, ספות עגולות, ספות פינתיות וספות בהתאמה אישית על פי דרישת הלקוח, ספות עור ועוד ועוד.

חלל התצוגה וחנות המפעל

ב"arena רהיטים" בחנות המפעל וחלל התצוגה ברחוב אבולעפיה 15 בתל אביב תוכלו להגשים את כל החלומות שלכם באשר לעיצוב פנים הבית שלכם, תוכלו לבחור את מיטב דגמי הריהוט ובהתאמה אישית על פי טעמכם המיוחד שלכם.

הסטנדרט הגבוה ביותר של ריהוט הבית:
"arena רהיטים" משווקים את הדגמים המעוצבים והאיכותיים של ספות עגולות וריהוט מכל סוג שהוא לכל חנויות היוקרה וגלריות העיצוב השונות, קנייה אצלנו תחסוך מכם הלקוחות את פערי התיווך ותקבלו את אותו המוצר הישר מן היצרן, עשוי בקפידה, ביצירתיות, מחומרי הגלם המעולים ביותר בסטנדרט הגבוה ביותר ובאיכות שאין שנייה לה.