ספה פינתית קטנה

ספה פינתית קטנה
ליצירת קשר תמלאו טופס

לייעוץ כללי, תאום מראש והצעת מחיר
חייגו עכשיו: 077-8051281

שעות פעילות:

א' - ה' 9:30 עד 18:00

ו' - 9:00 עד 14:00

ניתן לתאם מראש

כתובתינו הפטיש 4 (בתאום מראש בלבד) ת"א

ספה פינתית קטנה

הביקוש הרב של ספה פינתית קטנה
אנשים רבים הבינו את הפוטנציאל שיש בריהוט פינתי ואת היתרונות הרבים שקיימים בספות או ספה פינתית קטנה. כאשר מציבים ספה כלשהו בפינת הסלון או החדר מרוויחים פעמיים – גם לא צריך לשבור את הראש כיצד להתגבר, מבחינה עיצובית, על הפינה עצמה וגם על המשך לאורך הקיר הסמוך. כאשר בדרך כלל אנשים מעמידים כיסא בזווית החיבור שבין שתי הספות, הרי שכאשר רוכשים מראש ספה פינתית אין צורך בכך ולפחות אדם אחד יוכל לשבת על הספה הפינתית וכך לכולם יש מקום.
הכי כדאי לקנות ספה פינתית בחנות המפעל "arena רהיטים" אשר ממוקמת ברחוב הפטיש 4 (בתאום מראש בלבד) בתל אביב. מדובר בחנות המפעל המייצרת ומשווקת רהיטים מכל הסוגים לחנויות וגלריות רבות הנחשבות ככאלה המוכרות פריטי ריהוט איכותיים ויוקרתיים. אך ההבדל הוא שהמנהלים של arena רהיטים החליטו שהם מאפשרים לקהל הרחב וללקוחות פרטיים להגיע אל חנות המפעל בתל אביב וליהנות מרהיטים באיכות גבוהה במיוחד במחירים הגונים ומוזלים במקום לשלם על אותם פריטי ריהוט מחיר גבוה יותר בחנות אחרת.
איך מייצרים ספה פינתית קטנה?
כאשר בבית החרושת או המפעל של הרהיטים מייצרים ספה רגילה, אפשר לבנות לה הארכה של בסיס העץ אשר נמצא בתחתית הספה וגם כמובן מעצבים את הבסיס בזווית של 90 מעלות. לאחר מכן קל מאד לתפור את המילוי והריפוד על הבסיס המוארך וכך מתקבלת ספה פינתית קטנה. אפשר גם כמובן לייצר ספות פינתיות ארוכות יותר וכך כל לקוח יכול למצוא את הספה הפינתית שתתאים בדיוק למידות של הסלון שלו וגם כמובן לטעם האישי ולהעדפות האישיות שלו.
אם גם אתם מתלבטים כרגע בנוגע להחלפת ריהוט הסלון שלכם הפסיקו את ההתלבטות והגיעו עוד היום אל arena רהיטים בתל אביב. נציגי המכירה יוכלו לעזור לכם למצוא את הרהיטים שבדיוק יתאימו לכם מכל הבחינות וכך תוכלו להיות שקטים ובטוחים שאנשי מקצוע המליצו לכם אילו ספות הכי כדאי לכם לקנות. אפשר להתרשם ממגוון עצום של רהיטים מכל הסוגים וגם להזמין באופן אישי מידות מיוחדות.